Archiv článků

Litohoř : Chlístov 0:1

30.03.2014 10:15
1.poločas (0:0) - šancí bylo dost, bohučel jsem žádnou nepromněnili  2.poločas (0:1) - vlastní gól  ŽK. Kamil Svoboda, Pintér Josef Rozhodčí:HR - Mitáš, Asistent - Zima

Litohoř x Moravské Budějovice B

16.03.2014 14:00
Výsledek zápsau 2:4

PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ

30.01.2014 16:26
Vý-li někdo o týmu, který by s náma mohl sehrát přátelák před začátkem sezóny tak ať napšíše. Díky

TRÉNINKY - KAŽDOU NEDĚLI V 9:50

30.01.2014 16:24
Tréninky jsou každnou neděli v 9:50 v Litohřu u kabin. Omluvy pouze z vážných důvodů a pouze Pavlovi.

Zabijačkový den

23.11.2013 07:00
V sobotu 30.11. se můžete těšit na zabíjačkový den. Bližší info podáme.

Litohoř : Výčapy

13.10.2013 10:15
46. min. Libor Coufal 38. min. David Matoušek HR: R. Kotrba; A. Kovář  Diváků 25. ŽK: 3:3

Litohoř : Radotice 0:4

07.10.2013 17:25
Litohoř : Radotice 0:4  (0:2) 20. min. Tomáš Jelínek; 42. min. Roman Sevelda; 70., 76 min. Jan Čech Červenou kartu obdržel ve 26. min. Karel Vondráček o faulu ve velkém vápně na Adama Mrkvu. Pokutový kop však zazdil Jiří Vodička.   Rozhodčí: Ivo Navrkal, Marek Pislcajk, oddílový...

Želetava B x Litohoř 3:2 (1:2)

22.09.2013 13:29
  23. min. Pavel Kacetl 51. min. Michal Pavela 62. min. Dušan Kasáček 16. min. Ondřej Putyera 19. min. Libor Coufal

Litohoř x Čáslavice - Sádek B 4:1 (2:0)

22.09.2013 13:27
  16. min. Libor Coufal 19. min. Libor Coufal 47. min. Libor Coufal 75. min. Libor Coufal 90. min. Marek Veselý

Litohoř x Radotice 0:4 (0:2)

22.09.2013 10:15
Záznamy: 11 - 20 ze 81